chelmiec.pl

W skład członków stowarzyszenia wg stanu na dzień 29.07.2014 r. wchodzą następujące osoby fizyczne i prawne:

 

OSOBY FIZYCZNE:

 

  1. Barycz Maciej
  2. Bielski Roman Marian
  3. Bulanda Marcin
  4. Chronowski Marcin Andrzej
  5. Chrząstowska Kinga
  6. Dąbrowska Magdalena
  7. Dudek Grażyna
  8. Durlak Wiktor Michał
  9. "Gardi 1" Paulina Kościółek
  10. Główczyk Kazimierz
  11. Grybel Małgorzata
  12. Jaskulski Mariusz
  13. Jaskulski Zenon
  14. Kiełbasa Piotr
  15. Kmak Bogumiła
  16. Kocemba Urszula
  17. Kościsz Marta
  18. Kruczek Marian
  19. Kuzak Stanisław
  20. Ledniowska Monika
  21. Matuła Tadeusz
  22. Mordarski Zbigniew
  23. Mróz Jan
  24. Nowak Paweł
  25. Olchawska Zofia Małgorzata
  26. Pękala-Piekarska Mariola
  27. Poręba Benedykt
  28. Poręba Stanisław
  29. Potoczek Natalia
  30. Potoczek Radosław
  31. Poznańska Anna Maria
  32. Pyzik Józef
  33. Rosiek Wioletta
  34. Rydwańska Paulina
  35. Smajdor Zdzisław Michał
  36. Sobczyk Piotr
  37. Surman Barbara
  38. Surówka Joanna
  39. Szczepanek Wiesław
  40. Szewczyk Maria Wiesława
  41. Szołdrowski Wiesław
  42. Tyrkiel Andrzej
  43. Wiatr Wiesław
  44. Witek Piotr
  45. Wideł Piotr
  46. Wojtas Piotr
  47. Zasowski Kazimierz
  48. Zawiślan Maria
  49. Ziobrowska Stanisława
  50. Handel Detaliczny AJ Pyzik Tomasz Pyzik
  51. Jerzy Kuzak P.P.H.U „WOJTEK”
  52. Transport Ciężarowy S.C. „LIZBEK” – Z. i S. Lis
  53. Handel Detaliczny AJ Pyzik Małgorzata Pyzik
  54. „TAXUS” A. BOGDANOWICZ, P. BOGDANOWICZ SPÓŁKA JAWNA

 

OSOBY PRAWNE:

 

  1. Gmina Chełmiec - Artur Bochenek
  2. Gmina Grybów - Andrzej Poręba
  3. Gmina Kamionka Wielka - Halina Malczak
  4. Miasto Grybów - Jarosław Gliński
  5. KSS Klęczany - Aneta Kumurkiewicz
  6. Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu - Barbara Sztaba-Walawska
  7. Kongregacja Kupiecka Zrzeszenia Handlu i Usług w Nowym Sączu - Marta Podgórska
  8. Stowarzyszenie Razem dla Kultury - Artur Boruta
  9. Ochotnicza Straż Pożarna w Librantowej - Jacek Dąbrowski
  10. STOWARZYSZENIE „MYSTKOWIANIE” - Agnieszka Wioletta Janus
  11. Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej- Kazimierz Ogorzałek
  12. Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu z siedzibą w Klęczanach - Małgorzata Bieryt
  13. Gminny Ośrodek Kultury w Grybowie - Maria Majcher
  14. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Chełmiec - Emilia Górska
  15. Regionalne Centrum Promocji i Rozwoju Doliny Królówki - Józef Świgut
  16. Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Wielopole - Stefan Opalski
  17. Parafia Rzymskokatolicka Imienia Maryi Panny w Ptaszkowej - Józef Kmak
  18. Grybowskie Stowarzyszenie Sportowe „WIST” - Stanisław Chramęga
  19. Stowarzyszenie Turystyczna Wieś Retro - Lucyna Kmak
  20. Ludowy Klub Sportowy „GRYBOVIA” - Roman Cygnarowicz
  21. Uczniowski Klub Sportowy Iskry Grybów - Jerzy Udziela
  22. Gospodarstwo Pasieczne „Sądecki Bartnik” A.&J. Kasztelewicz - Janusz Kasztelewicz
  23. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Grybowie Sp. z o.o. - Maria Gruca
  24. Fundacja „NOWA GALICJA” - Katarzyna Pasiut
  25. Zakład Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej - Łukasz Myśliwiec

 

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" w 2011 r.

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" W 2012 r.

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" za rok 2013

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" za rok 2014

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" za rok 2015

Sprawozdanie merytoryczne z działalności LGD "KORONA SĄDECKA" za rok 2016